Jókai Mór munkái 20 kötet: Színművek I-III. kötet; Névtelen vár I-III. kötet; Kárpáthy Zoltán I-III. kötet; Koronát szerelemért. A Hargita. A kalmár és családja. A petki farkas leányai. A háromszéki leányok. A két szász. A kétszavú ember. Az egyiptusi rózsa.; Véres könyv.; Népvilág.; Észak honából. Szélcsend alatt.; A fehér rózsa. Egy asszonyi hajszál.; Asszonyt kísér-istent kísért. Egy ember, a ki mindent tud. A debreczeni lunátikus.; A régi jó táblabírák.;Felfordult világ. A legvitézebb huszár. Fortunatus Imre. Shirin.; Árnyképek; A serfőző. A nyomorék naplója. Fekete világ. Regék. Carinus. A nagyenyedi két fűzfa. A bűntárs.; Milyenek a férfiak? Milyenek a nők?; Bp.,1896-1910, Franklin-Társulat-Grill Károly, (Franklin-ny.) Korabeli aranyozott festett szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, gerinccel, 4 kötet gerince sérült, 1 kötet gerince javított, ragasztott.
Karinthy Frigyes: Martinovics. Ascher Oszkár utószavával. Hincz Gyula szövegközti rajzaival. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner), 30 p. Kiadói rajzos papírborítóban, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
Kis vegyes könyv tétel: Weöres Sándor: Merülő Saturnus (Bp., 1968, első kiadás!); Asztalos Miklós: Rákóczi Ferenc és kora (Bp., 1934), részben elváló vászonkötésben, az első néhány lap kijár; Mégis van magyarázat? A paranormális jelenségek titkai (Bp., 1994); Zweig, Stefan: Nyugtalan szív (Bp., 1984). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Kis vegyes könyv tétel: Remarque, Erich Maria: A diadalív árnyékában (Novi Sad, 1969); Kajzová, Irena: Így varrjunk otthon (Bratislava, 1971); Broch, Hermann: Vergilius halála (Pozsony, 2004); A világirodalom története évszámokban (Bp., 1988). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Új magyar lexikon. Bp., 1960-1962, Akadémiai. + Új magyar lexikon. Kiegészítő kötet 1962-1980. Bp., 1981, Akadémiai. Többnyire foltos, kopott vászonkötésben, az egyik kötet borítója részben elválik.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 3 kötete egy kötetbe kötve: Kátsa. Vesződelmek, Göre Martsa lakodalma. Bp.,1925-én.,Dick Manó, Félvászon-kötésben, viseltes borítóval. Számozott példányok.
Karinthy Frigyes: A másik Kolumbusz és egyéb elbeszélések; Első Kiadás! Lampel, Bp., 1927, Lovik Károly: Szergiusz, Heltai Jenő: A Vénusz bűnügy. Egybe kötve. (Magyar könyvtár)