Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

A budai vár. Szerk.: Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Bp.,1958, Révai-ny. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, és kihajtható térképpel illusztrálva.
15120.

Rufpreis:
800 HUF

Budapesti Zsebkalauz. Szerk.: Székely László. Keve Gyula rajzaival. Bp.,1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15121.

Rufpreis:
1 200 HUF

15122.

Rufpreis:
3 000 HUF

15123.

Rufpreis:
3 000 HUF

15124.

Rufpreis:
3 000 HUF

15125.

Rufpreis:
1 800 HUF

15126.

Rufpreis:
2 000 HUF

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban / Linen-binding, illustrated with lot of maps, in good condition
15127.

Rufpreis:
1 200 HUF

15128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15129.

Rufpreis:
2 000 HUF

15130.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Varjú Sándor: Nagycenk gazdasági néprajza. Sopron, 1998, Tassi-Agro, Hillebrand Nyomda Kft.ny. Kiadói papírkötés.
15131.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF