Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

15108.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15109.

Rufpreis:
800 HUF

Éger György-Szesztay Ádám: Alsóőr. Szerk.: Botlik József. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pilinyi Péter: Józsefváros története. 1849-1896. (Első rész.) Bp., 1998, Budapest Főváros Józsefvárosi Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15111.

Rufpreis:
1 600 HUF

75 év a fővárosi útfentartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
15114.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15115.

Rufpreis:
1 200 HUF

15116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben.
15118.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15119.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF