Dr. Schaefer Oszkár: A szülészet atlasza II. kötet. A szülészeti diagnosztikának és therápiának boncztani atlasza. Fordította Dr. Bäcker József. Lehmann-féle Orvosi kézi atlaszok II. Bp., 1897, Singer és Wolfner, VIII+233 p.+55 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik K. könyvkötészetéből, színes, litografált egészoldalas illusztrációkkal, az utolsó tábla hiányzik. Jó állapotban. Ritka!
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.