https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
1
16071.

A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-II. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. II. kötet: A villafrancai béke után. Budapest, 1880-1881,  Athenaeum, 1 t.+XXX+526+578 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az I. kötet gerince sérült, benne hullámos lapokkal.
1
16072.

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-II. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. II. kötet: A villafrancai béke után. Budapest, 1880-1881, Athenaeum, 1 t.+XXX+526+578 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az I. kötet gerince sérült, benne hullámos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
1
16073.

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
16074.

Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse