A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-II. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. II. kötet: A villafrancai béke után. Budapest, 1880-1881, Athenaeum, 1 t.+XXX+526+578 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az I. kötet gerince sérült, benne hullámos lapokkal.
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.