Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Czigány jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, foltos, keretben, 57×38 cm
10036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén , papír, felcsavarva, 66×50 cm
10037.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csebi Pogány István (1908-1979): Önarckép dinnyével. Akvarell, papír, jelzett, 49×38 cm
10038.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Dallos Hanna (1907-1944): Nagyvárosi magány, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 23×16 cm
10039.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

10040.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10041.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Diener jelzéssel: Kisvárosi hangulat. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm
10042.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dilinkó jelzéssel: Szabályos erdő. Olaj, farost, 27×37 cm
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Diószeghy László (1877-1942): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 11×15 cm
10044.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Egry jelzéssel: Fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×25 cm
10045.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egly jelzéssel: Fő tér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 36×29 cm
10046.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eigel István (1922-2000): Csendkeresők. Olaj, farost, jelzett,  50×70 cm
10047.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF