Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691679
10036
310
Czigány jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, foltos, keretben, 57×38 cm
1688765
10037
310
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén , papír, felcsavarva, 66×50 cm
1688526
10038
310
11000
Csebi Pogány István (1908-1979): Önarckép dinnyével. Akvarell, papír, jelzett, 49×38 cm 1688572
10039
310
Dallos Hanna (1907-1944): Nagyvárosi magány, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 23×16 cm 1608059
10040
310
28000
1627464
10041
310
55000
1633756
10042
310
14000
Diener jelzéssel: Kisvárosi hangulat. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm
1656290
10043
310
Dilinkó jelzéssel: Szabályos erdő. Olaj, farost, 27×37 cm 1688290
10044
310
Diószeghy László (1877-1942): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 11×15 cm
1689175
10045
310
Egry jelzéssel: Fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×25 cm 1689077
10046
310
Egly jelzéssel: Fő tér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 36×29 cm
1600032
10047
310
Eigel István (1922-2000): Csendkeresők. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF