Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1668698
10024
310
Boldizsár jelzéssel: Táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×26,5 cm
1646647
10025
310
Bolmányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×42 cm
1676374
10026
310
40000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, 47×58 cm
1643979
10027
310
Boromisza jelzéssel: Falusi életkép. Pasztell, papír, 29×50 cm
1664250
10028
310
Boross Géza (1908-1971): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 19×23 cm 1677522
10029
310
Börtsök jelzéssel: Téli kunyhók. Tempera, papír, üvegezett keretben, 22×37 cm
1634710
10030
310
Brankovics Éva (1938-): Facsoport a réten. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm
1617143
10031
310
Budahelyi Tibor (1945-): Attrakció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×21 cm 1688540
10032
310
Burnett jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon-karton, 50×70 cm 1668603
10033
310
Cloud jelzéssel: Vár, olaj, farost, 58×61 cm
1688228
10034
310
11000
Czibor Ildikó (1969-): Alagutak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
1688215
10035
310
Czibor Ildikó (1969-):Nyelvelő dallamok. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 29×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF