Foto Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690334
12354
310
Photo
cca 1938-1939 Leventék, csoportkép a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumból, kartonra ragasztva, feliratozva, a karton sérült, ragasztott, 17×21,5 cm
1690372
12355
310
Photo
cca 1892-1900 Bp., A Zerge utcai községi reáltanoda osztály + kis csoportkép, 13x8,5 és 13,5x20,5 cm
1691084
12356
310
Photo
1941 Szeszgyár-vezetői tanfolyam, csoportkép, Hunnia fotóriport iroda pecséttel jelzett fotója, 18x24 cm
1691091
12357
310
Photo
1945-1946 A Vasúti Tisztképző Intézet hallgatói, csoportkép, Vágvölgyi József pecséttel jelzett fotója, 17x23 cm
1629534
12358
310
Photo
cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, "Győzelem" plakátokkal, 18x24 cm
1690776
12359
310
Photo
cca 1870-1910 Vegyes fotó hagyaték tétel, benne több katonai, 18 db 1690718
12360
310
Photo
cca 1870-1900 10 db keményhátú fotó kabinetfotó méretben különféle magyar fényképészek műtermeiből 1660180
12361
310
Photo
cca 1960-1970 5 db nagyméretű MTI fotó érdekes témákkal, feliratozva, 30x23,5 cm
1689251
12362
310
Photo
Több mint 170 db keményhátú fotó az 1860-as évektől az 1900-as évek elejéig. Benne sok katonai fotó, valamint polgári női divatot ábrázoló képek a századforduló Bécséből. Vizitkártyák, kabinetfotók és nagyobb képek is. Nagyon sok fotó feliratozva. Mind szép, tiszta állapotban. / Collection of more than 170 vintage photos 1692384
12363
310
Photo
Vegyes fotó tétel, 8 db, keményhátú fotók és kartonra ragasztott fotók, közte tabló, csoport és portrék fotók, valamint egy katonai fotó, 12x18 cm és 16x22 cm közötti méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF