https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
1
16203.

Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16204.

Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christian Morgernstern: Akasztófa-énekek. Válogatta Katona Tamás. Illusztrálta Kaján Tibor. Az utószót írta Lore Kaim-Kloock. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1500/525.) példány.
1
16205.

Christian Morgernstern: Akasztófa-énekek. Válogatta Katona Tamás. Illusztrálta Kaján Tibor. Az utószót írta Lore Kaim-Kloock. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1500/525.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chamisso: Peter Schlemihl különös története. Fordította és az utószót írta Túróczi-Trostler József. Emil Preetorius grafikusművész illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1100/615.) példány.
1
16206.

Chamisso: Peter Schlemihl különös története. Fordította és az utószót írta Túróczi-Trostler József. Emil Preetorius grafikusművész illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1100/615.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.
1
16207.

Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lu Hszin: Vadfüvek. Versek prózában. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Tőkei Ferenc. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (700/382.) példány.
1
16208.

Lu Hszin: Vadfüvek. Versek prózában. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Tőkei Ferenc. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (700/382.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált!
1
16209.

Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
1
16210.

Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
1
16211.

Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1
16212.

Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
16213.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.  A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
1
16214.

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse