Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!