https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 457
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1570943
16131
303
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Das Lot is nicht erreichbar
1497085
16132
303
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1405579
16133
303
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1352934
16134
303
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
Das Lot is nicht erreichbar
1630681
16135
303
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Kós Károly könyv: "Kőből, fából házat...igékből várat" In memoriam Kós Károly 1883-1983. Bp., 1983, Magvető. Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi könyvkiadó. Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion.
Das Lot is nicht erreichbar
1553767
16136
303
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1336983
16137
303
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1570689
16138
303
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1631582
16139
303
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyv tétel, nagyrészt regények, német nyelven, valamint egy angol nyelven, példányonként változó állapotban, összesen 22 db 1568693
16140
303
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1583558
16141
303
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1520373
16142
303
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse