Militaria

Zahl der Lose: 118

13090.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1938-1940 Felvidék, Szigethy Béla huszár százados tiszttársaival, 23x29 cm
13091.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
13092.

Rufpreis:
1 200 HUF

"Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú látképes porcelán plakett, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, saját dobozában, 8,5×11,5 cm
13093.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1944 Repülőstiszti dísztőr, fa markolattal, Turult ábrázoló réz rátéttel, címeres réz hüvellyel, pótolt(?) pengével, pengehossz: 22,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm
13094.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900-1926 OEWG Mannlicher szurony, jelzett, jó állapotban, újrafestett tokkal, bőrpapuccsal, pengehossz: 24,5 cm, teljes hossz: 35,5 cm
13095.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1938 A hadi állományú 34. gyalogezred jobbszárnyán az ezred szűkebb törzse, 2 db fotó, egyik feliratozva, 11,5x29 cm
13096.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1938 Szigethy Béla huszár százados ünnepségen, albumlapra ragasztott fotó, 18x24 cm
13097.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1970 65M katonai zubbony, 2 db, méret: 50, 46
13098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar katonai rohamsisak, fém, jó állapotban, 27x25,5x16 cm
13099.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF