Militaria Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1425316
13090
301
Military
1940 Katonai tablófotó, kemény hátú fotó, Borsay color fotó Budapest, a karton sarkai sérültek, hiányosak, de a fotó ép, 20x24 cm.
1614152
13091
301
Military
cca 1938-1940 Felvidék, Szigethy Béla huszár százados tiszttársaival, 23x29 cm
1359858
13092
301
Military
"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
1359974
13093
301
Military
"Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú látképes porcelán plakett, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, saját dobozában, 8,5×11,5 cm
1613881
13094
301
Military
cca 1930-1944 Repülőstiszti dísztőr, fa markolattal, Turult ábrázoló réz rátéttel, címeres réz hüvellyel, pótolt(?) pengével, pengehossz: 22,5 cm, teljes hossz: 36,5 cm 1616065
13095
301
6500
Military
cca 1900-1926 OEWG Mannlicher szurony, jelzett, jó állapotban, újrafestett tokkal, bőrpapuccsal, pengehossz: 24,5 cm, teljes hossz: 35,5 cm 1614099
13096
301
Military
cca 1938 A hadi állományú 34. gyalogezred jobbszárnyán az ezred szűkebb törzse, 2 db fotó, egyik feliratozva, 11,5x29 cm
1614155
13097
301
Military
cca 1938 Szigethy Béla huszár százados ünnepségen, albumlapra ragasztott fotó, 18x24 cm 1616159
13098
301
Military
cca 1970 65M katonai zubbony, 2 db, méret: 50, 46
1616172
13099
301
Military
Magyar katonai rohamsisak, fém, jó állapotban, 27x25,5x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF