Militär Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1848607
30503
30
MIlitary
Numismatik
1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133. 1848621
30504
30
MIlitary
Numismatik
1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 kis ph. / Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with ribbon C:XF small edge error NMK 231. 1848634
30505
30
MIlitary
Numismatik
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249. 1837905
30506
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11." egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906" one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF 1853942
30507
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "32. H.GY.E. (Honvéd Gyalog Ezred)" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "32. H.GY.E. (32th Honvéd Infantry Regiment)" Br cap badge (26x38mm) C:AU 1853938
30508
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "307th Honved Infantry Regiment" Br cap badge (26x38mm) C:AU patina on reverse 1853415
30509
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "7. Huszárezred - Előre és harcra kész" zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 / Austrian-Hungarian Monarchy 1914. "Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit" enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF 1862583
30510
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Vasutas jelvény, jelzetlen Ag? (8,64g/27mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Railway badge, unmarked Ag? (8,64g/27mm) C:XF 1847711
30511
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" mozsárágyút ábrázoló Zn emlékérem. Szign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion depicting a mortar. Sign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) C:XF,VF oxidation 1847692
30512
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) T:2,2- fo. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) C:XF,VF spots 1847603
30513
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Frigyes főherceg tábornagy / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (37,91g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (37,91g/45mm) C:XF,VF oxidation 1847672
30514
30
MIlitary
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Jenő főherceg / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) T:2,2- fo., kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Erzherzog Evgen / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) C:XF,VF spotted, small edge error Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF