Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Czinege Zsolt (1967- ): Magányos csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 16×23 cm.
10048.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Czinege Zsolt (1967-): Kék virágok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 18×25 cm.
10049.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Czinege Zsolt (1967- ): Fák a tóparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 15×30 cm.
10050.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Czinege Zsolt (1967- ): Nyár. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 27×50 cm
10051.

Rufpreis:
10 000 HUF

Czinege Zsolt (1967- ): Csónak a parton. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 44×64 cm
10052.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czinege Zsolt (1967-): Halászok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
10053.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Czinege Zsolt (1967-): A csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
10054.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Czinege Zsolt (1967-): Megpihenés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
10055.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Csernik Attila (1941-): Bosnia. Szitanyomat, papír, jelzett, 48×31 cm
10056.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csík István (1930-): Csendélet tájjal. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10057.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csík István (1930-):A hegy. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
10058.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Olvadás. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF