Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1183119
10048
299
8500
Czinege Zsolt (1967- ): Magányos csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 16×23 cm. 1183138
10049
299
8500
Czinege Zsolt (1967-): Kék virágok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 18×25 cm. 1183115
10050
299
8500
Czinege Zsolt (1967- ): Fák a tóparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 15×30 cm. 1161544
10051
299
Czinege Zsolt (1967- ): Nyár. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 27×50 cm 1161538
10052
299
11000
Czinege Zsolt (1967- ): Csónak a parton. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 44×64 cm 1191957
10053
299
8500
Czinege Zsolt (1967-): Halászok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1191954
10054
299
8500
Czinege Zsolt (1967-): A csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1191928
10055
299
8500
Czinege Zsolt (1967-): Megpihenés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1569542
10056
299
Csernik Attila (1941-): Bosnia. Szitanyomat, papír, jelzett, 48×31 cm 1600295
10057
299
24000
Csík István (1930-): Csendélet tájjal. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1600320
10058
299
24000
Csík István (1930-):A hegy. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1603323
10059
299
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Olvadás. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF