Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1165032
10024
299
8500
Beregszászy Tamás (1967-): Alkony. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 17×23 cm
1574050
10025
299
Berkes jelzéssel: Sugárút. Olaj, vászon, 74×100 cm
1598727
10026
299
Berkes jelzéssel: Nyári utcarészlet, olaj, fa, keretben, 55×45 cm 1587463
10027
299
Berkes jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton, keretben, 36×49 cm 1599909
10028
299
Bényi László (1909-2004): Hófödte falu. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×43 cm 1535121
10029
299
28000
Béres Jenő, (1912-1981): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60 x 80 cm
1575007
10030
299
Bia jelzéssel: Cirkuszi figurák. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 35×49 cm
1598196
10031
299
3400
Biai-Föglein István (1905-1974): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 22×28 cm 1269913
10032
299
1598025
10033
299
3400
Blahos Rudolf (1917-1986): Nagyvázsonyi Kinizsi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 26×40 cm 1598246
10034
299
Bocsák Krisztina (1964- ): Ladik a Tisza-tónál, olaj, farost, jelzett, fa keretben, eredetigazolással, 30×40 cm 1544929
10035
299
Bodóczky István (1943-): Csendélet IV. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF