Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1514861
19024
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kockás fonású nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,3 g
1548950
19025
292
80000
Jewellery
cca 1950 Pobeda szovjet arany (Au.) másodperc mutatós karóra (14K, 583), jelezett, kis karcolások az üvegen, kopott, működik, sorozatszám (11429) bruttó: 24 g
1545969
19026
292
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros glídes karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 9,6 g
1545970
19027
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kis szemű anker karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,4 g
1546133
19028
292
Jewellery
Ezüst(Ag) pikkelymintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,6 g 1546123
19029
292
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, h: 59 cm, nettó: 32,7 g 1546152
19030
292
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 10,1 g 1546184
19031
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart mintás nyaklánc, h: 42 cm, nettó: 6,1 g
1546191
19032
292
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) csigamintás aranyozott nyaklánc, jelzett, 49,5 cm, nettó: 20,8 g
1546194
19033
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kettős bordás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 22,3 g
1546062
19034
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 46 cm, nettó: 11,3 g
1546069
19035
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes szemű walles nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 14,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF