Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545756
19121
292
Jewellery
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,4 g
1545676
19122
292
Jewellery
Ezüst(Ag) jégcsap alakú függő, jelzett, h: 5,1 cm, nettó: 3,9 g
1545672
19123
292
Jewellery
Ezüst(Ag) szív és kocka alakú függő, jelzéssel és jelzés nélkül, 2 db, nettó: 1,6 g 1545645
19124
292
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gömb függő, jelzett, 2,2x1 cm, 1,8 g
1545639
19125
292
Jewellery
Ezüst(Ag) havasi gyopár virágos gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 4,6 g 1545635
19126
292
Jewellery
Ezüst(Ag) tölgyfalevél alakú függő, jelzett, 3,5x1,8 cm, nettó: 2,2 g
1545632
19127
292
Jewellery
Ezüst(Ag) képtartó függő, jelzett, 4,2x2,4 cm, nettó: 7,7 g 1545630
19128
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csiszolt üveggel díszített függő, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 2,4 g 1545627
19129
292
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,1 g 1545686
19130
292
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos hármas gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 7,2 g
1545691
19131
292
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 5,9 g 1545690
19132
292
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott "F" betű, jelzett, 2,8x1,4 cm bruttó: 4,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF