https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jósika Miklós: EmlékiratBp., 1977, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15931.

Jósika Miklós: EmlékiratBp., 1977, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Boross István: Karinthy Frigyes. Tanulmány. Mezőtúr, 1929, Török Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
1
15932.

dr. Boross István: Karinthy Frigyes. Tanulmány. Mezőtúr, 1929, Török Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
15933.

Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.
1
15934.

Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Zrínyi Miklós prózai munkái. S. a. r.: Markó Árpád. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság- Papírkötésben, jó állapotban.
1
15935.

Gróf Zrínyi Miklós prózai munkái. S. a. r.: Markó Árpád. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság- Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db könyv Apáczai Csere Jánosról: Fábián Ernő: Apáczai Csere János. Kolozsvár-Napoca, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, műanyag borítóval. Intézményi bélyegzővel. Apáczai Csere János: Magyar Encylopaedia. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar Klasszikusok sorozat. Kiadói egészvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel.
1
15936.

2 db könyv Apáczai Csere Jánosról: Fábián Ernő: Apáczai Csere János. Kolozsvár-Napoca, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, műanyag borítóval. Intézményi bélyegzővel. Apáczai Csere János: Magyar Encylopaedia. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar Klasszikusok sorozat. Kiadói egészvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
1
15937.

Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.
1
15938.

Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes nyelvészeti könyvtétel, 11 db., francia, angol és német szótárak, spanyol, francia, német nyelvkönyvek. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többnyire megviselt, rossz állapotban.
1
15939.

Vegyes nyelvészeti könyvtétel, 11 db., francia, angol és német szótárak, spanyol, francia, német nyelvkönyvek. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többnyire megviselt, rossz állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 10 db., főleg szépirodalom témában, magyar, német és francia nyelven. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többségében rossz állapotban.
1
15940.

Vegyes könyvtétel, 10 db., főleg szépirodalom témában, magyar, német és francia nyelven. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többségében rossz állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ludwig Wittgenstein: Logikai-filozófiai értekezés. (Tractatus logico-philosophicus.) Bertrand Russell bevezetésével. Fordította Márkus György. Bp., 1963, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1
15941.

Ludwig Wittgenstein: Logikai-filozófiai értekezés. (Tractatus logico-philosophicus.) Bertrand Russell bevezetésével. Fordította Márkus György. Bp., 1963, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vergils Aeneide für den Schulgebrauch erläutert von Karl Kappers., Lepizig und Berlin, 1904, Teubner. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
1
15942.

Vergils Aeneide für den Schulgebrauch erläutert von Karl Kappers., Lepizig und Berlin, 1904, Teubner. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse