Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
Vegyes nyelvészeti könyvtétel, 11 db., francia, angol és német szótárak, spanyol, francia, német nyelvkönyvek. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többnyire megviselt, rossz állapotban.
Vegyes könyvtétel, 10 db., főleg szépirodalom témában, magyar, német és francia nyelven. Különféle kiadásban. Változó állapotban, többségében rossz állapotban.