Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Széchenyi napjai. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp., é. n., Rózsavölgyi. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15919.

Rufpreis:
800 HUF

15920.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kurth, Hanns: Mit jelentenek az álmok? Lexikon A-tól Z-ig. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15921.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db könyv: Photo Habsburg (1988); Mi lett volna, ha...? Fejezetek a meg nem történt világtörténelemből (2004). Vászon- ill. papírkötésben, jó állapotban.
15922.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv: Határ Győző: Pepito és Pepita (1986); Follett, Ken: Teherán (1993); Horváth Árpád: Csodafegyverek (1972). Papír- ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15923.

Rufpreis:
800 HUF

2 db könyv: Uris, Leon: Meghalsz, tengerész! (1988); Forbes, Colin: A Kreml ügynöke (1990). Papír-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15924.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar-szlovák terminológiai kérdések. / Maďarsko-slovenské terminologické otázky. Szerk./Redig.: Ábrahám Barna. Piliscsaba - Esztergom, 2008, PPKE BTK (Pons Strigoniensis. Studia IX.). Papírkötésben, jó állapotban.
15925.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust. Vászon, ill. félvászon kötésben, jó állapotban.
15926.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db könyv: Galgóczi Erzsébet: Vidravas (1984-1985); Hamar Péter: Ködösítés nélkül (2008); Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig (1974). Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
15927.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Segítség. 1-3. köt. [Bp.], é n., Genius. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15928.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy vegyes könyv tétel, közte számos érdekes darabbal: Kós Károly, Rákosi Viktor, Jókai, Schmaus: Kórbonctan, stb., példányonként változó állapotban, összesen 20 kötet
15929.

Rufpreis:
4 000 HUF

Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.
15930.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF