Landkarten Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1526915
13041
289
Maps
Egy doboznyi átnézendő modern térkép, változó állapotban. 1524414
13042
289
Maps
1979 Pesthidegkút térképe, kiadja Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete, jelmagyarázattal, 30x21 cm 1523463
13043
289
Maps
1907 Kirchheimbolanden és környékének térképe, katonai térkép, vászonra kasírozva, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm./ 1907 Kirchheimbolanden and surroundings, military map, on canvas, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm. 1526810
13044
289
Maps
1914 Veszprém és Várpalota környékének katonai térképe, K.u.k. Militargeographisches Institut,1:75000. 48x60 cm
1504670
13045
289
Maps
2001 Soil Map for Europe, Európa talajtérképe, 1:1000000, 95×107 cm
1504678
13046
289
Maps
cca 1951 A Szovjetunió területei, 63 db orosz nyelvű térkép, különböző méretben 1504673
13047
289
Maps
cca 1951 16 db orosz térkép, különféle tematikában (a világ óceánjainak hőmérséklete, stb.), különböző méretben
1524421
13048
289
Maps
Ajka és környékének térképe, szakadással, 82x118 cm
1524440
13049
289
Maps
1920 Magyarország Hegyrajzi és vízrajzi tréképe eső vonalakkal, Pokorny Tódor, 1:1800.000, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 42x58 cm. 1499537
13050
289
Maps
Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1524459
13051
289
Maps
1920 Magyarország Néprajzi térképe, Szerk.: Teleki Pál, 1:100.000, Klösz György és Fia, 63x89 cm. 1480123
13052
289
Maps
1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./ Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF