Landkarten

Zahl der Lose: 90

Egy doboznyi átnézendő modern térkép, változó állapotban.
13041.

Rufpreis:
1 000 HUF

1979 Pesthidegkút térképe, kiadja Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete, jelmagyarázattal, 30x21 cm
13042.

Rufpreis:
1 800 HUF

1907 Kirchheimbolanden és környékének térképe, katonai térkép, vászonra kasírozva, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm./ 1907 Kirchheimbolanden and surroundings, military map, on canvas, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm.
13043.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Veszprém és Várpalota környékének katonai térképe,  K.u.k. Militargeographisches Institut,1:75000. 48x60 cm
13044.

Rufpreis:
1 200 HUF

2001 Soil Map for Europe, Európa talajtérképe, 1:1000000, 95×107 cm
13045.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1951 A Szovjetunió területei, 63 db orosz nyelvű térkép,  különböző méretben
13046.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1951 16 db orosz térkép, különféle tematikában (a világ óceánjainak hőmérséklete, stb.), különböző méretben
13047.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ajka és környékének térképe, szakadással, 82x118 cm
13048.

Rufpreis:
1 600 HUF

1920 Magyarország Hegyrajzi és vízrajzi tréképe eső vonalakkal, Pokorny Tódor, 1:1800.000, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 42x58 cm.
13049.

Rufpreis:
8 000 HUF

Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13050.

Rufpreis:
800 HUF

1920 Magyarország Néprajzi térképe, Szerk.: Teleki Pál, 1:100.000, Klösz György és Fia, 63x89 cm.
13051.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./ Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.
13052.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF