Berghaus, Heinrich, Dr.: Vollständiger Universal-Handatlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 82 Blättern, herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. Fünfte Auflage, vermehrt und verbessert durch --. Glogau, 1855. Carl Flemming. [2] p. + 88 színezett térképlap. (Hiány: 4 db: 10, 20,21, 65) Folio. 45x38 cm Borító nélkül, a címlap kissé rojtos, de a térképlapok jó állapotban. / 88 etched maps. Without cover 4 pages missing (10,20,21,65)
cca 1910-1940 Wesel és környéke, katonai térkép, vászonra kasírozva, 58x79 cm./ cca 1910-1940 Wesel and surroundings, military map, on canvas, 58x79 cm.
cca 1970 Olasz turistatérkép, Carta delle zone turistiche D'Italia, Consociazione Turistica Italiana, Gruppo di Brenta,eredeti mappában, kettészakadva, 70x100cm
cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
Burdekin-Townsville Region, Queensland. Geology and Minerals. Canberra, 1972, Geographic Section of the Deparment of National Development (Resources Series). Ásványtani, kőzettani, domborzati térképek a queenslandi Burdekin-Townsville régióról (Ausztrália), különböző méretben, összesen 3 db, ismertető füzettel, mappába rendezve, jó állapotban.
cca 1915 Az orosz háború térképe, 1:8250000, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., a hajtások mentén ragasztva, 60x46 cm / Map of the Russan war, 1:8250000, 60x46 cm
1914 Európa humoros térképe, propaganda térkép, Drezda, Leutert&Schneidewind, német nyelven, 48x27 cm./ 1914 Homouros map of Europa, propaganda map, Dresden, Leutert&Schneidewind, in German language, 49x35 cm.