Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1488969
10156
285
Perlott jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×32 cm 1490769
10157
285
Pintér István Pál (1948-): Nápolyi utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 29×19 cm 1490772
10158
285
Pintér István Pál (1948-): Belvárosi utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 29×19 cm 1488953
10159
285
Poll jelzéssel: Kikötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×63 cm
1449874
10160
285
9500
Pollák jelzéssel: Görögdinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 55×70 cm
1430785
10161
285
17000
Póka György (1944-): Tanya éjjel. Olaj, farost, jelzett, kopott, 41×49 cm
1430789
10162
285
17000
Póka György (1944-): Esti tanya. Olaj, farost, jelzett, kopott, 42×60 cm
1342544
10163
285
Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm
1389131
10164
285
1462675
10165
285
2200
1350174
10166
285
11000
Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 90×70 cm
1449993
10167
285
50000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napra forgók. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF