Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1440984
10132
285
Márffy jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 58×39 cm
1357201
10133
285
Márffy jelzéssel: Éjszakai fenyves. Olaj, farost, 42×77 cm 1489559
10134
285
14000
Márffy jelzéssel: Legelő lovak.Olaj, farost, keretben, 40×50 cm 1336660
10135
285
1489682
10136
285
Merényi Valéria (1955-): Tájkép. Gouache, papír, jelzett, 21×40 cm
931439
10137
285
951987
10138
285
973293
10139
285
1368957
10140
285
Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm
1489128
10141
285
Mille jelzéssel: Virágzó fák. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 23×38 cm
1431158
10142
285
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×55 cm
1483605
10143
285
Molnár Gabriella (1940-):Vár. Rézkarc, papír, jelzett, 22×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF