Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 280

Márffy jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 58×39 cm
10132.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márffy jelzéssel: Éjszakai fenyves. Olaj, farost, 42×77 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márffy jelzéssel: Legelő lovak.Olaj, farost, keretben, 40×50 cm
10134.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Merényi Valéria (1955-):  Tájkép. Gouache, papír, jelzett, 21×40 cm
10136.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10137.

Rufpreis:
5 000 HUF

10138.

Rufpreis:
5 000 HUF

10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm
10140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mille jelzéssel: Virágzó fák. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 23×38 cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×55 cm
10142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-):Vár. Rézkarc, papír, jelzett, 22×29 cm
10143.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF