F. W. Bain: Az éjbe merült nap. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Számozott (50/46) példány.
Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.
Szigeti József: Egy színész naplója. Kiadja Vas Gereben. Pest, 1856, Emich Gusztáv. Átkötött, javított gerincű félvászon kötés, az védő-, és előzéklapok hiányzonak, a borítója kopottas.
Zdenek Mlynar: A Kreml felől jő a fagy. Fordította Dénes Gyula. Budapest, 1987, AB Független Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Szamizdat kiadás.
Cs. Szabó László: A gyanútlanok. Öt hangjáték és egy elbeszélés. Bern, 1976, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
A Hungaria Nova megrajzolója Mikoviny Sámuel 1700-1750. Fordította és a kísérő tanulmányokat írta Deák Antal András. Budapest, 1987, Vízügyi Dokumentációs Szolgáltató Leányvállalat. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, térképmelléklettel. Jó állapotban.
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt papírborítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Budapest, 1985, Magvető könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.