Drucksachen

Zahl der Lose: 282

Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították.
12610.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott kiadói papírkötésben. 16x11 cm.
12611.

Rufpreis:
1 000 HUF

1900-1905 Szombathelyi egyházmegyei körlevélek,( 1900 I-XI; 1901 I-VII,IX-X; 1902 I-XI, 1903 I-XI, XIII, XII; 1904 I-IX, 1905 I-V.), Szombathely, Egyházmegyei nyomda, korabeli kopottas félvászon kötés, változó állapotban, többnyire foltos állapotban.
12612.

Rufpreis:
1 200 HUF

1900 A Magyar Királyi Kereskedelmi Múzeum tagjainak névsora, 4 p.
12613.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Erotikus nyomat / Erotic print 9x15 cm
12614.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Ivócimborák, papír, offset, 31x23 cm.
12615.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Szalonban, papír, offset, kis sérüléssel, 21x16 cm.
12616.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Vasúti kabinban, papír, offset, a sarknál kis sérüléssel, némileg foltos, 20x16 cm.
12617.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Iskolában, papír, offset, kis sérüléssel, 20x15 cm.
12618.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm
12619.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

cca 1900 A  mártonfalvi Tusa család családfája 1570-től
12620.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1930 Vegyes nyomtatvány tétel, 5 db,változó állapotban: Luzern, Carl Hagenbeck' Tierpark, Hotel Blauer Stern Hallein, Ausztria. Noe's Illustrierter führer durch Innsbruck und umgebung. Innsbruck, é.n., Wagner'schen K. K. Univeritäts-Buchandlung. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, térképpel, megviselt állapotban.
12621.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF