1883 En busca del Toro, a bika keresők, poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadásokkal, 54x38 cm./ 1883 En busca del Toro, the bull searchers, poster, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with tearings, 54x38 cm.
1893 José Joaquim Peixinho (Filho) (1853-1893) portugál toreador (toureiro) posztere, A Trincheira folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadással, sérülésekkel, 64x46 cm./ 1893 José Joaqim Peixinho (Filho) (1853-1893) poster of portuguese bullfighter (toureiro), supplement of the review of A Trincheira, paper, litography, with some damages, 64x46 cm.
1893 A magyar királyi adóhivatalok vonatkozó utasítások és szabályrendeletek gyűjteménye. Kiad.: Magyar Királyi Pénzügyministerium. 9. füz.: A díjakról. Bp., Magyar Királyi Államnyomda. Tűzött papírkötésben, 36 p.