Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Föld utca, Weith Bálint sütödéje. Tus, papír, jelzett, 24×33 cm
10133.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10134.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stefanovics Péter (1947-): Gy képe. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×9,5 cm
10135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm
10136.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 19×10 cm
10137.

Rufpreis:
1 600 HUF

10138.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szeift jelzéssel: Életforma. Olaj, farost, 29×37 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szimon Jenő (1902-1978): Monte Carlo, olaj, fa, díszes keretben, 18×23,5 cm
10141.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm
10142.

Rufpreis:
8 000 HUF

10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szunyoghy András (1946-): Szent ember sírja. Linó 1/10, papír, jelzett, szakadással, 26x36 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF