Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1376625
10121
275
Reinprecht jelzéssel: Téli erdő, olaj, vászon, antik sérült fakeretben, 50x68 cm. 1407930
10122
275
Ritz jezéssel: Zongoraóra. Olaj, vászon (sérült), keretben, 52×33 cm 1402827
10123
275
Rökk Károly (1891-1970): Téli falu. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×28 cm 1405310
10124
275
RR jelzéssel: Sétáló hölgyek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 32×50 cm 1404279
10125
275
Rudnay jelzéssel:Erdőszél. Olaj, vászon, 50×60 cm
1382260
10126
275
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1406164
10127
275
Sánczy jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 67×52 cm
1406229
10128
275
Sárközy Zoltán (1910-?): Halász a zsákánnyal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×48 cm
1403530
10129
275
Scheiber jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, 43×30 cm 1380026
10130
275
1408284
10131
275
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Kiscelli utca. Tus, papír, jelzett, 22×29 cm 1408289
10132
275
Sostarics Lajos (1896-1968): Lenin körút. Akvarell, papír, jelzett, 30x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF