Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1571408
10012
27
Boross Géza (1908-1971): Csendélet buttelával. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 1584182
10013
27
24000
Borsos Miklós (1906-1990): Balatoni látkép. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, keret: 46c55 cm. Nyomat: 31x41 cm 1552547
10014
27
40000
Czencz János (1885-1960): Piros fejkendős lány. Olaj, vászon, festék hibákkal, jelzett, keretben, 60×40 cm
1549903
10015
27
80000
Czóbel Béla (1883-1976): Lány masnival. Vöröskréta, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 46×36 cm
1591373
10016
27
50000
Csillag József (1894-1977): Betakarítás. Olaj, vászon. jelzett, keretben 60×80 cm 1576220
10017
27
24000
Diósy Antal (1895-1977): Városliget, Műjégpálya 1966. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×48 cm 1588346
10018
27
Diószeghy László (1877-1942): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, 18×25 cm 1530233
10019
27
28000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Margitsziget. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×42 cm 1552493
10020
27
50000
Duray Tibor (1912-1988): Asztali csendélet. Tempera, papír, jelzett, 43×30 cm 1580677
10021
27
60000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Tó part libákkal. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1551231
10022
27
60000
1511692
10023
27
30000
Faragó Márton (1880-1956): Húsvéti kosár. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF