Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

13825.

Rufpreis:
1 400 HUF

13826.

Rufpreis:
2 000 HUF

Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova Irodalmi Intézet. Egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, egyébként jó állapotban.
13827.

Rufpreis:
1 600 HUF

13828.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db könyv-Verne Gyula: serdavac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Bp., 1896, Franklin-Társulat; Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói festett egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13829.

Rufpreis:
2 800 HUF

13830.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fracois Villon balladái, Faludy György átköltésében. London, 1958, Big Ben Publishing. 20. kiadás. Papírkötés, 90 oldal. Első kiadás címlapját a tragikus sorsú Kolozsváry Sándor, a dúcokat egykorú metszetek után fiaim Kolozsváry György és Pál  készítették. A papírborítója foltos.
13831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dante Szonettjei. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, 110 oldal. Fordította: Rónai Mihály András. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
13832.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsahegyi György: Karikatúra stadion.1983, A szerző kiadása. Kiadói papírkötés, 148 p. A szerző dedikációjával.  A könyvből pár lap kijár (7.-18. p.)
13833.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Magyar remekírók V. - Gyémántkiadás. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel, 234 p. Az egyik sarkánál a borítója sérült. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
13834.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar  falu. Budapest, 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészvászon kiadói papírborítóval, 213 p. A kiadói papírborító szakadozott, karcos. A hátsó szennylapon ceruzával végigjegyzetelt. A könyvben több helyen ceruzás bejegyzés. A könyvet a szerző dedikálta Kovács Sándor Iván irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanárnak.
13835.

Rufpreis:
2 000 HUF

13836.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF