Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Magyar remekírók V. - Gyémántkiadás. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel, 234 p. Az egyik sarkánál a borítója sérült. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.