https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 133
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1139951
13577
267
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1159197
13578
267
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159201
13579
267
0
1400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146118
13580
267
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1119301
13581
267
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1146090
13582
267
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1138372
13583
267
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
976842
13584
267
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1011801
13585
267
0
4000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
Das Lot is nicht erreichbar
1177582
13586
267
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet. Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1230821
13587
267
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - A társadalom története I. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Kissé kopottas állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1263515
13588
267
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hirts Deutsche Sammlung. Karl Sapper: Vulkanausbrüche. Breslau. cca 1930. Ferdinand Hirt Verlag. Hozzá nyomtatványjegyzék. KIssé laza papír kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse