Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 133
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1338542
13553
267
Books: Science and technology
1334372
13554
267
Books: Science and technology
Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kifejezetten szép állapotú, kiadói egészvászon-kötésben.
1342372
13555
267
Books: Science and technology
Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
1339912
13556
267
Books: Science and technology
Az Ipari Szakkönyvtár két kötete: Magyari Béla: Rajzjelek és jelölések az elektronikában. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó.; Gyurkovics Attila: TV-javítás és hibakeresés. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1336959
13557
267
Books: Science and technology
Steiner Pál: Sebészeti műtéttan. Bp., 1916, Franklin. Számos ábrával. Vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1336600
13558
267
Books: Science and technology
1336553
13559
267
Books: Science and technology
Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf. Kiadói papírkötésben.
1339245
13560
267
Books: Science and technology
Friedrich Lorenz:A gépek hősei. Budapest, 1941, Dante. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1320574
13561
267
Books: Science and technology
1338540
13562
267
Books: Science and technology
Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1336613
13563
267
Books: Science and technology
Dr. Serédi Lajos: A filozófia története. Pozsony-Bp., 1904. Stampfel Károly. 164 p. Kiadói, kissé sérül papírborítóban. 1337100
13564
267
Books: Science and technology
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF