Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 133

13553.

Rufpreis:
2 000 HUF

Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kifejezetten szép állapotú, kiadói egészvászon-kötésben.
13554.

Rufpreis:
1 800 HUF

13555.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az Ipari Szakkönyvtár két kötete: Magyari Béla: Rajzjelek és jelölések az elektronikában. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó.; Gyurkovics Attila: TV-javítás és hibakeresés. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13556.

Rufpreis:
1 000 HUF

Steiner Pál: Sebészeti műtéttan. Bp., 1916, Franklin. Számos ábrával. Vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13557.

Rufpreis:
3 000 HUF

13558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf.  Kiadói papírkötésben.
13559.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Lorenz:A gépek hősei. Budapest, 1941, Dante. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13560.

Rufpreis:
1 200 HUF

13561.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.).  Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Serédi Lajos: A filozófia története. Pozsony-Bp., 1904. Stampfel Károly. 164 p. Kiadói, kissé sérül papírborítóban.
13563.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
13564.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF