https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 60

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag,) kosár, jelzett, mesterjeggyel, nettó:134g, 16×11cm, m:13 cm
1
19050.

Ezüst (Ag,) kosár, jelzett, mesterjeggyel, nettó:134g, 16×11cm, m:13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g /  14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition
1
19051.

cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g / 14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér arany (14K) karkötő, 60 db modern csiszolású brill kővel (cca 1,8 CT M-M2-Tcr-Ca, Si P2), sorban karmos foglalatban, nyelves záródással, apró felületi kopássokkal, bruttó:9,2 g, h:17,4 cm
1
19052.

Fehér arany (14K) karkötő, 60 db modern csiszolású brill kővel (cca 1,8 CT M-M2-Tcr-Ca, Si P2), sorban karmos foglalatban, nyelves záródással, apró felületi kopássokkal, bruttó:9,2 g, h:17,4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Dupla fedelű, díszes vésésű, arany női zsebóra. 10 köves szerkezet, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 34 g  / Double lid gold female pocket watch in nice condition with nice ornaments 34 g
1
19053.

cca 1900 Dupla fedelű, díszes vésésű, arany női zsebóra. 10 köves szerkezet, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 34 g / Double lid gold female pocket watch in nice condition with nice ornaments 34 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
1
19054.

Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Arany női svájci Trojan junior karóra, 14K arany tokkal, 5 brilliáns díszítéssel, Omega tokkal, működő szerkezettel, jó állapotban, bruttó:12,4 g / 1940 Female Trojan Junior Swiss wristwatch 14 C gold case with 5 diamonds in original case.
1
19055.

cca 1940 Arany női svájci Trojan junior karóra, 14K arany tokkal, 5 brilliáns díszítéssel, Omega tokkal, működő szerkezettel, jó állapotban, bruttó:12,4 g / 1940 Female Trojan Junior Swiss wristwatch 14 C gold case with 5 diamonds in original case.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14 K arany karkötő áttört fazon, kapcsos szerkezettel. Jelzett. Nettó 32 g / 14 C gold bracelet  net: 32 g
1
19056.

14 K arany karkötő áttört fazon, kapcsos szerkezettel. Jelzett. Nettó 32 g / 14 C gold bracelet net: 32 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
1
19057.

Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Dupla fedelű, arany zsebóra. Pateck Geneve jelzéssel, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 91,2g  / Double lid gold pocket watch in nice condition. 91,2g
1
19058.

cca 1900 Dupla fedelű, arany zsebóra. Pateck Geneve jelzéssel, szép, működő állapotban, ép számlappal, 14K. br 91,2g / Double lid gold pocket watch in nice condition. 91,2g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Orosz ezüst (Ag.) vodkás pohár, jelzett, mesterjeggyel ("S. R."), üveg betéttel, d: 3,5 cm, m: 6,5 cm, nettó 19,4 g /  Russian silver (Ag.) vodka cup, with hallmark and maker's mark ("S. R."), with glass, d: 3,5 cm, h: 6,5 cm, net weight: 19,4 g
1
19059.

Orosz ezüst (Ag.) vodkás pohár, jelzett, mesterjeggyel ("S. R."), üveg betéttel, d: 3,5 cm, m: 6,5 cm, nettó 19,4 g / Russian silver (Ag.) vodka cup, with hallmark and maker's mark ("S. R."), with glass, d: 3,5 cm, h: 6,5 cm, net weight: 19,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
16
 
cca 1900 Elgin Natl Watch Co USA 17 köves 14K fehérarany zsebóra másodperc mutatóval, nyolcszögletű tokkal, szép, működő állapotban / Elgin otcagonal white gold 14C watch. Br: 57,4g d: 5 cm
1
19060.

cca 1900 Elgin Natl Watch Co USA 17 köves 14K fehérarany zsebóra másodperc mutatóval, nyolcszögletű tokkal, szép, működő állapotban / Elgin otcagonal white gold 14C watch. Br: 57,4g d: 5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst (Ag.) halkés, jelzett, mesterjeggyel,  h:20,5 cm, nettó:38 g
1
19061.

Ezüst (Ag.) halkés, jelzett, mesterjeggyel, h:20,5 cm, nettó:38 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse