Juwelen

Zahl der Lose: 60

19025.

Rufpreis:
800 HUF

19026.

Rufpreis:
800 HUF

19027.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:23,3gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm /Silver pocket watch,  Ag., gross: 23,3 gr, without hallmark, it works, d: cca 3 cm
19028.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst nyakláncok, Ag., nettó:16,1gr, jelzett, 3db, 60-68cm kötött /Silver necklaces, Ag, net. 16,1gr, marked, 3pz, 60-68 cm
19029.

Rufpreis:
800 HUF
11

Ezüst Mária Terézia (1870) medál, Ag., nettó:4gr., jelzett, d:22mm /Maria Theresa silver pendant, Ag, net., 4gr, marked, d:22mm
19030.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

Szecessziós ezüst kiskanál, Ag., nettó:54gr., 2db, fémjel nélkül, az egyik kis görbülettel, 14cm /Art Nouveau silver spoon, Ag, net. 54gr, 2pz, without hallmark, 14cm
19031.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, "B. M." monogrammal, 10,5×8,5×1,5 cm, bruttó 99 g
19032.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Intact márkájú, vadász jelenettel díszített duplafedeles ezüst svájci zsebóra. Jól működő szerkezettel, jó állapotban. / Intact Swiss pocket watch 103g
19033.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst kendőgyűrű / Silver napkin holder 65 g
19034.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst köldökpiercing, Ag, bruttó: 5gr., jelzett, 2db /Silver navel piercing, Ag, gross: 5gr, marked, 2pz.
19035.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 4,9gr., jelzés nélkül, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, gross:4,9 gr.,  without hallmark,  d:5cm
19036.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF