Juwelen Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1263575
19025
266
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 2,6gr., jelzett, méret:56 / Silver ring, Ag, 2,6gr, marked, size: 56 1263485
19026
266
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 5gr., jelzett, méret:63/ Silver ring, Ag, 5gr, marked, size: 63 1263620
19027
266
Jewellery
1290873
19028
266
Jewellery
Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:23,3gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm /Silver pocket watch, Ag., gross: 23,3 gr, without hallmark, it works, d: cca 3 cm 1332196
19029
266
Jewellery
Ezüst nyakláncok, Ag., nettó:16,1gr, jelzett, 3db, 60-68cm kötött /Silver necklaces, Ag, net. 16,1gr, marked, 3pz, 60-68 cm 1331246
19030
266
Jewellery
Ezüst Mária Terézia (1870) medál, Ag., nettó:4gr., jelzett, d:22mm /Maria Theresa silver pendant, Ag, net., 4gr, marked, d:22mm 1330749
19031
266
5500
Jewellery
Szecessziós ezüst kiskanál, Ag., nettó:54gr., 2db, fémjel nélkül, az egyik kis görbülettel, 14cm /Art Nouveau silver spoon, Ag, net. 54gr, 2pz, without hallmark, 14cm 1335312
19032
266
9500
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, "B. M." monogrammal, 10,5×8,5×1,5 cm, bruttó 99 g 1319030
19033
266
22000
Jewellery
Intact márkájú, vadász jelenettel díszített duplafedeles ezüst svájci zsebóra. Jól működő szerkezettel, jó állapotban. / Intact Swiss pocket watch 103g
1311123
19034
266
Jewellery
Ezüst kendőgyűrű / Silver napkin holder 65 g 1313000
19035
266
Jewellery
Ezüst köldökpiercing, Ag, bruttó: 5gr., jelzett, 2db /Silver navel piercing, Ag, gross: 5gr, marked, 2pz.
1312904
19036
266
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 4,9gr., jelzés nélkül, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, gross:4,9 gr., without hallmark, d:5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF