Juwelen Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298125
19012
266
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, működik, bruttó: 61,8 gr., d:4,5 cm / Silver pocket watch, br: 61,8 g 1290995
19013
266
Jewellery
Aranyozott ezüst zsebóra, Carl Rehn, Landau, Ag., bruttó:75,8gr., jelzett, működik, hibás számlappal, d:4,5cm /Gold-plated silver pocket watch, Karl Rehn, Landau, Ag, gross:.. 75,8gr, marked, operate, faulty dial, d: 4.5cm
1290901
19014
266
Jewellery
Ezüst fedeles zsebóra, kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:30,1gr., jelzés nélkül, működik, d:3,5cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Ag, gross: 30,1gr, without hallmark, operate, d: 3,5cm 1290882
19015
266
Jewellery
Art deco ezüst zsebóra, Ag., bruttó:20,3gr., jelzett, működik, d:3cm /Art deco silver pocket watch, Ag., gross: 20,3 gr, marked, it works, d: cca 3 cm
1297433
19016
266
Jewellery
Ezüst karlánc apró kövekkel, Ag., bruttó:1,5gr., jelzett, 18cm / Silver bracelet with small stones, Ag, gross:.1.5 g, marked, 18cm
1290357
19017
266
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó:4,5gr., jelzett, méret:51 / Silver ring with stone, Ag, gross:.. 4.5 g, marked, size: 51
1333688
19018
266
Jewellery
Ezüst (Ag.) fogpiszkálótartó, jelzett, mesterjeggyel, m:6,5 cm nettó:45 g 1334575
19020
266
Jewellery
Intact duplafedelű ezüst(Ag) zsebóra, másodpercmutatóval, hibátlan számlappal és üveggel, lánccal(nem ezüst), jelzett, br: 103,2 g 1312218
19021
266
Jewellery
8 karátos arany nyaklánc és medál, benne kővel jelzett / 8 Ct gold necklace br: 4g 40 cm 1290905
19022
266
Jewellery
Ezüst fedeles zsebóra,Remontoir cylindre 10 roubis, kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:21,4gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Remontoir cylindre 10 roubis, Ag, gross: 21,4gr, without hallmark, operate, d: 3cm
1290918
19023
266
Jewellery
Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:22,4gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm , akasztó hiányzik/ Silver pocket watch, Ag, gross: 22,4gr, withouth hallmark, operate, Hanger missing, d: 3cm
1290928
19024
266
Jewellery
Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:24gr., jelzés nélkül működik, számlap kissé repedt, d:3cm / Silver pocket watch, Ag, gross: 24gr, without hallmark, operate, dial slightly cracked,d: 3cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF