Juwelen

Zahl der Lose: 60

Ezüst(Ag)  zsebóra, jelzett, működik, bruttó: 61,8 gr., d:4,5 cm / Silver pocket watch, br: 61,8 g
19012.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Aranyozott ezüst zsebóra, Carl Rehn, Landau, Ag., bruttó:75,8gr., jelzett, működik, hibás számlappal, d:4,5cm /Gold-plated silver pocket watch, Karl Rehn, Landau, Ag, gross:.. 75,8gr, marked, operate, faulty dial, d: 4.5cm
19013.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst fedeles zsebóra, kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:30,1gr., jelzés nélkül, működik, d:3,5cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Ag, gross: 30,1gr, without hallmark, operate, d: 3,5cm
19014.

Rufpreis:
8 000 HUF

Art deco ezüst zsebóra, Ag., bruttó:20,3gr., jelzett, működik, d:3cm /Art deco silver pocket watch,  Ag., gross: 20,3 gr, marked, it works, d: cca 3 cm
19015.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst karlánc apró kövekkel, Ag., bruttó:1,5gr., jelzett, 18cm / Silver bracelet with small stones, Ag, gross:.1.5 g, marked, 18cm
19016.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó:4,5gr., jelzett, méret:51 / Silver ring with stone, Ag, gross:.. 4.5 g, marked, size: 51
19017.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag.) fogpiszkálótartó, jelzett, mesterjeggyel, m:6,5 cm nettó:45 g
19018.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Intact duplafedelű ezüst(Ag) zsebóra, másodpercmutatóval, hibátlan számlappal és üveggel, lánccal(nem ezüst), jelzett, br: 103,2 g
19020.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

8 karátos arany nyaklánc és medál, benne kővel  jelzett / 8 Ct gold necklace  br: 4g  40 cm
19021.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst fedeles zsebóra,Remontoir cylindre 10 roubis,  kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:21,4gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Remontoir cylindre 10 roubis, Ag, gross: 21,4gr, without hallmark, operate, d: 3cm
19022.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:22,4gr., jelzés nélkül, működik, d:3cm , akasztó hiányzik/ Silver pocket watch,  Ag, gross: 22,4gr, withouth hallmark, operate, Hanger missing, d: 3cm
19023.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst zsebóra, Ag., bruttó:24gr., jelzés nélkül működik, számlap kissé repedt, d:3cm / Silver pocket watch,  Ag, gross: 24gr, without hallmark, operate, dial slightly cracked,d: 3cm
19024.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF