https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tarján Vilmos: Pesti éjszaka. Bp., 1940, szerzői kiadás. 110 p.  Korabeli egészvászon kötésben. Dedikált példány!
1
13842.

Tarján Vilmos: Pesti éjszaka. Bp., 1940, szerzői kiadás. 110 p. Korabeli egészvászon kötésben. Dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13843.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos.
1
13844.

Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
1
13845.

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13846.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
1
13847.

Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13848.

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel.  A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
1
13849.

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13850.

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13851.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.
1
13852.

Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1
13853.

Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse