https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 187
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1240361
13818
257
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sütő András: Advent a Hargitán. Pozsony, 1987, Madách. 306 p. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány! 1247966
13819
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1248426
13820
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Mike S. J.: Arumugam az állhatatos indiai herczeg. Bp., 1897. Tóth Mike. 107 p. Számos szövegközti, illetve egészoldas rajzos táblával illusztrálva. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. 1247529
13821
257
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sipulusz (Rákosi Viktor): Derüs históriák. Bp., 1919, Vidám Könyvtár (Révai). 80 p. (Vidám Könyvtár 43-44.) Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. 1245019
13822
257
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1245015
13823
257
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1159180
13824
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177974
13825
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177968
13826
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1025609
13827
257
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146015
13828
257
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1139334
13829
257
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse