Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Sütő András: Advent a Hargitán. Pozsony, 1987, Madách. 306 p. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
13818.

Rufpreis:
3 000 HUF

13819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Mike S. J.: Arumugam az állhatatos indiai herczeg. Bp., 1897. Tóth Mike. 107 p. Számos szövegközti, illetve egészoldas rajzos táblával illusztrálva. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13820.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sipulusz (Rákosi Viktor): Derüs históriák. Bp., 1919, Vidám Könyvtár (Révai). 80 p. (Vidám Könyvtár 43-44.) Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
13821.

Rufpreis:
1 800 HUF

13822.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak.
13823.

Rufpreis:
3 000 HUF

13824.

Rufpreis:
1 000 HUF

13825.

Rufpreis:
1 000 HUF

13826.

Rufpreis:
1 000 HUF

13827.

Rufpreis:
1 600 HUF

13828.

Rufpreis:
1 800 HUF

13829.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF