Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Német Államok / Schwarzenberg 1741. "Schwarzenberg József Ádám és liechtensteini Mária Terézia esküvőjére" Ag emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) T:2 ph., patina /  German States / Schwarzenberg 1741. "Marriage of Joseph Adam von Schwarzenberg and Maria Theresia von Liechtenstein" Ag medal without hallmark. "TAEDIS FELICIBVS / CONNVBIVM PRINCIPVM IOSEPHI SCHWARZENBERGICI ET THERESIAE LICHTENSTEINIAE ACTVM MDCCXLI". Sign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) C:XF edge error, patina
30528.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

30529.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Német Államok / Poroszország 1859. "Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15." Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. / German States / Prussia 1859. "Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859" Br commemorative medal. Sign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) C:XF,VF several edge errors
30530.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! /  German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!
30531.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Német Birodalom ~1900. "Női portré" egyoldalas Br plakett peremen "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel (244,27g122mm) T:2 / German Empire ~1900. "Female portrait" one-sided Br plaque, on the edge with makers mark "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN" (244,27g/122mm) C:XF
30532.

Rufpreis:
8 000 HUF

Német Birodalom 1905. "Schiller halálának 100. évfordulójára" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel, tokban. Szign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) T:2 ph., peremen lyukasztásnyomok / German Empire 1906. "100th Anniversary - Death of Schiller" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge, in case. Sign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) C:XF edge error, on the edge punching marks
30533.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német Birodalom 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) T:1- / German Empire 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) C:AU
30534.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német Birodalom 1907. "Religio (Vallás)" Br plakett peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) T:1- / German Empire 1907. "Religio (Religion)" Br plaque with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) C:AU
30535.

Rufpreis:
6 000 HUF

Németország / Weimari Köztársaság / München 1930. "I. Nemzetközi Bruckner-Fesztivál" aranyozott Br emlékérem. Szign.: Bodenstein (42,32g/45mm) T:2 / Germany / Weimar Republic / München 1930. "1st International Bruckner Festival" gilt Br medal. "I. INTERNATIONALES BRUCKNERFEST MÜNCHEN / NON CONFUNDAR IN AETERNUM 1930." Sign.: Bodenstein (42,32g/45mm) C:XF Wurzbach 984.
30536.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Németország DN "Immanuel Kant" Br plakett  peremen "C. POELLATH" gyártói jelzéssel. Szign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) T:2 /  Germany ND "Immanuel Kant" Br plaque with makers mark  "C. POELLATH" ont he edge. Sign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) C:XF
30537.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Németország DN "Winterszeit" Br plakett peremen "C. POELLATH" gyártói jelzéssel. Szign.: CP (73,93g/64x47mm) T:2 kis k., szennyeződés /  Germany ND "Winterszeit" Br plaque with makers mark "C. POELLATH" on the edge. Sign.: CP (73,93g/64x47mm)  C:XF small scratch, dirt
30538.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olaszország ~1485. "Antonia del Balzo" Br emlékérem. Készítő: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528) (21,89g/40mm) T:3 rep., hajlott lemez / Italy ~1485. "Antonia del Balzo" Br commemorative medallion (40mm) C:F cracked, curved coin "DIVA ANTONIA BAVTIA DE GONZ MAR / SVPEREST M SPES". Artist: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528)  (21,89g/40mm) C:F cracked, curved coin
30539.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF