Mildtätigkeitauktion für Kinder

Zahl der Lose: 55

Bada Márta (1951-): Látvány és fény. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×30 cm
10500.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Virágzó táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
10501.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Bada Márta (1951-): Mária és Magdolna. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
10502.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Látvány és fény II. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
10503.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bada Márta (1951-): Lány alakok a virágzó tájban. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
10504.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bogdán János (1975-): Lili. Olaj, farost, jelzett, 70×70 cm
10505.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Bogdán János (1975-): Tér II Parti az obeliszk körül. Akril, karton, jelzett, 55×40 cm
10506.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bogdán János (1975-): A lépcső végén. Akril, karton, jelzett, 53×53 cm
10507.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bogdán János (1975-): Fekvő alak. Akril, karton, jelzett, 74×54 cm
10508.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bogdán János (1975-): Bálnás kép. Akril, karton, jelzett, 100×50 cm
10509.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Bogdán János (1975-): Cím nélkül I. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
10510.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bogdán János (1975-): Cím nélkül III. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
10511.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF