Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1127059
10096
241
Koszta jelzéssel: Virág csendélet, olaj, fa, sérült, 50×36,5 cm 1094678
10097
241
Kórusz József (1927-2010): Fonyódi látkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm 1128991
10098
241
Krompaszky Ottó (?-?): Napraforgó csendélet, olaj, vászon, jelzett, díszes fa keretben, 69×49 cm 1127557
10099
241
Alfred Kubin (1877-1959): 1db klisé ex libris, 15x11cm 1042919
10100
241
Kun Attiláné: Emlékezés a jövőre. Rézkarc, papír, jelzett, 9×8 cm
1124951
10101
241
Kutyik jelzéssel: Nyári táj patakkal. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm 1130907
10102
241
Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
1110722
10103
241
22000
W. Lampl Mária (1914-2005): Csendélet gyümölcsökkel, olaj, farost, keretben, 38,5×49,5 cm
1113649
10104
241
Langmár András (1941-): Reumavalcer (1983), Drukker N. szobája. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×41 cm
1130843
10105
241
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Reggeli készülődés, jelzett a nyomaton, 16x21 cm 927099
10106
241
László Gyula (1910-1998): Női akt fotelban . Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 30×22 cm 1038845
10107
241
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF