Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 277

Ifj. Imre István (1950-): Szajkó. Rézkarc, papír, jelzett, 19×11 cm
10072.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú ágyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×15 cm
10073.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iványi jelzéssel: Naplemente a lellei mólón, olaj, vászon, jelzett, 53×78 cm
10074.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Jean Paul jelzéssel: Herehernyó, vegyes technika, papír, 32×31,5 cm
10075.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jean Paul jelzéssel: E.T., olaj, vászon, 40×30 cm
10076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: Arc, olaj, vászon, 40×30 cm
10077.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: A technika uralma, olaj, fa, 59×59 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: Futószalagon, olaj, fa, 59×59 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×27 cm
10080.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10081.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Tél, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×40,5 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm
10083.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF