Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1065402
10072
241
Ifj. Imre István (1950-): Szajkó. Rézkarc, papír, jelzett, 19×11 cm 1094643
10073
241
3400
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú ágyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×15 cm 1122459
10074
241
180000
Iványi jelzéssel: Naplemente a lellei mólón, olaj, vászon, jelzett, 53×78 cm 1129994
10075
241
Jean Paul jelzéssel: Herehernyó, vegyes technika, papír, 32×31,5 cm 1126307
10076
241
Jean Paul jelzéssel: E.T., olaj, vászon, 40×30 cm
1126317
10077
241
Jean Paul jelzéssel: Arc, olaj, vászon, 40×30 cm
1128542
10078
241
Jean Paul jelzéssel: A technika uralma, olaj, fa, 59×59 cm 1128543
10079
241
Jean Paul jelzéssel: Futószalagon, olaj, fa, 59×59 cm 1130272
10080
241
15000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×27 cm 1061367
10081
241
1128915
10082
241
Kádár György (1912-2002): Tél, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×40,5 cm 1097242
10083
241
3800
Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF