Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
860494
10060
209
Hans Thoma (1839-1924): Ex libris. Klisé nyomat. Dúcon jelzett / wood engraving 860491
10061
209
Heirnich Vogeler (1872-1942): Ex libris. Fametszet / wood engraving. 9x14 cm 844685
10062
209
9500
Herendi Gyula (1926-): Virágszirom. Olaj, vászon, jelzett, keretben 70×50 cm
861668
10063
209
50000
Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 108x50 cm
856191
10064
209
Hincz Gyula (1904-1986): Gyárban. Rézkarc, karton, jelzett, 19×28 cm 856039
10065
209
26000
Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm
729373
10066
209
cca 1700 Ingeniro [Don Juan de] Ledesma (1630-1670) - Romeyn de Hooghe (1645-1708): Derrota del Puente Farnese. Rézkarc, papír / Copper etching, 31x36cm 860452
10067
209
900
Iván Szilárd (1912-1988): Ex libris. Linó, pípr. Jelzett, 8x12 cm
822237
10068
209
Jónás jelzéssel: Merengő juhász. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 29×36 cm
859760
10069
209
Kádár Katalin (1951): Mimóza. Színezett rézkarc. Jelzett. 30x20 cm keretben
860447
10070
209
Kass János (1927-2010): Ex libris. rézkarc, papír. Lemezen jelzett. 11x11 cm 858901
10071
209
Kenéz János jelzéssel(1939): Falatozás. Akvarell, farostra kasírozott papír, jelzett, 35x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF