Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Hans Thoma (1839-1924): Ex libris. Klisé nyomat. Dúcon jelzett / wood engraving
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heirnich Vogeler (1872-1942): Ex libris. Fametszet / wood engraving. 9x14 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Gyula (1926-): Virágszirom. Olaj, vászon, jelzett, keretben 70×50 cm
10062.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 108x50 cm
10063.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hincz Gyula (1904-1986): Gyárban. Rézkarc, karton, jelzett, 19×28 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm
10065.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1700 Ingeniro [Don Juan de] Ledesma (1630-1670) -  Romeyn de Hooghe (1645-1708): Derrota del Puente Farnese. Rézkarc, papír /  Copper etching, 31x36cm
10066.

cca 1700 Ingeniro [Don Juan de] Ledesma (1630-1670) - Romeyn de Hooghe (1645-1708): Derrota del Puente Farnese. Rézkarc, papír /
Copper etching, 31x36cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Ex libris. Linó, pípr. Jelzett, 8x12 cm
10067.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jónás jelzéssel: Merengő juhász. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 29×36 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár Katalin (1951): Mimóza. Színezett rézkarc. Jelzett. 30x20 cm keretben
10069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kass János (1927-2010): Ex libris. rézkarc, papír. Lemezen jelzett. 11x11 cm
10070.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kenéz János jelzéssel(1939): Falatozás. Akvarell, farostra kasírozott papír, jelzett, 35x50 cm
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF