Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
742041
10199
194
Jelzés nélkül: Örömlány munka után. Vegyes technika, papír, 15×20 cm 742012
10200
194
Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
738057
10201
194
Jelzés nélkül: Fehér ló. Olaj, farost, 40×50 cm
737934
10202
194
Jelzés nélkül: Rajzok. Összesen: 6 db
737932
10203
194
30000
Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
738101
10204
194
Jelzés nélkül: Női fej. Szén, papír, sérült, 55×39 cm
738084
10205
194
Jelzés nélkül: Kenyérvágó rabbi. Olaj, vászon, 19×14 cm 721023
10206
194
Jelzés nélkül: Patakpart 1937. Olaj, karton, sérült, 24×32 cm
640627
10207
194
685505
10208
194
5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
700550
10209
194
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm 495691
10210
194
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF