Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Jelzés nélkül: Örömlány munka után. Vegyes technika, papír, 15×20 cm
10199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
10200.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Fehér ló. Olaj, farost, 40×50 cm
10201.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Rajzok. Összesen: 6 db
10202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
10203.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Női fej. Szén, papír, sérült, 55×39 cm
10204.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Kenyérvágó rabbi. Olaj, vászon, 19×14 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Patakpart 1937. Olaj, karton, sérült, 24×32 cm
10206.

Rufpreis:
800 HUF

10207.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10210.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF