Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
702043
10186
194
Würtz Ádám (1927-1994): Íme a kutya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 27×8 cm 727456
10187
194
Zafmai jelzéssel: Udvar részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm
626801
10188
194
495678
10189
194
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
509183
10190
194
Zolnay Géza (1886-1965): Portré, olaj-vászon, jelzett, 68x83cm, keretben 726946
10192
194
Azonosítatlan német alkotó: Búr háború. Kőnyomat. Jelzett. Keretben. / War of Boers. Lithography 36x37 cm
676227
10193
194
669403
10194
194
7500
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
731103
10195
194
Ismeretlen jelzéssel: Árnyas lépcsőház. Olaj, farost, keretben, 37x31cm
738351
10196
194
4800
Ismeretlen alkotó: Élet hetilap (1909), borító terv, tus, jelzett, 28×20 cm 647708
10197
194
674460
10198
194
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF