Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 19

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
12086.

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db szakácskönyv: Húsz ország konyhája, 400 kínai recept, Svéd szakácskönyv
12087.

Rufpreis:
1 000 HUF

7db szakácskönyv: Energiaszegény étrend, A 100 legfinomabb fokhagymás étel, Vízvári Mariska szakácskönyve, Mindenki szakácskönyve, stb.
12088.

Rufpreis:
1 600 HUF

2db borászattal kapcsolatos könyv: Szőlőhegyi szabályzatok és hegyközségi törvények a 17-19. századból; Vincellér vállalkozó (kézikönyv gyakorlati tanácsokkal)
12089.

Rufpreis:
1 000 HUF

12090.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976
12091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.  Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben
12092.

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.
Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF