2db borászattal kapcsolatos könyv: Szőlőhegyi szabályzatok és hegyközségi törvények a 17-19. századból; Vincellér vállalkozó (kézikönyv gyakorlati tanácsokkal)
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben