Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis

Zahl der Lose: 19

12245.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12246.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

9 db jó háború előtti könyv
12247.

9 db jó háború előtti könyv

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kürenberg, Joachim von: Fritz von Holstein, a szürke eminenciás. Bp. é.n. Stílus. 254p. Fordította: Ákos Miklós. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
12248.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
12249.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Reinhardt Piper: Das Liebespaar in der Kunst - mit 140 Bilder, München 1913 Piper&Co. (damaged cover/borító sérült)
12251.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Volland Magyar-Angol, Angol-Magyar szótár 2 kötetben Bp., Fanklin 1924. félvászon kötés
12252.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban / 19th cent. novel in good shape
12253.

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban /
19th cent. novel in good shape

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Erwin Frommel: Das Gebet des Herrn in Predigten. Karlsruhe 1861 Friedrich Butsch. Linen binding (1 page missing)
12254.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung / Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition
12255.

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung /
Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Josepho Kramer: Von dem Himmel Gezeichnetes 3. Lob-Red und Ehren-Predig .... Frau Augustina. Wiena 1715. 32p.
12256.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1914 Magyar Földrajzi Intézet: Kárpátoktól Adriáig. Budapest. Kirándulási útmutatók. 78p. Hátsó borító nélkül
12257.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF