A magyar nemzet története. 1-10. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp. 1895-1898. Athenaeum. Kiadói, egységes ,piros aranyozott vászonkötésben A gerincek mind sérültek, de egyébként a kötések és a lapok is nagyon jó állapotban
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Szerk. Lukács György. Bp. 1929. Magyar-Francia Kultúrliga. (Globus ny.) 677 l. Kiadói félbőr-kötésben. (apró hiba a gerincen)