Max Brüning (1887-1968): A harcos és a nő erotikus rézkarc, szignált k... https://www.darabanth.com/de/99-Fernauktion/99.0/Andere-Sammelgebiete/~20089/Max-Bruning-1887-1968-A-harcos-es-a-no-erotikus-rezkarc-szignalt-keretben-34x45cm~II223504
223504
10025
99
Beschreibung: Max Brüning (1887-1968): A harcos és a nő erotikus rézkarc, szignált keretben 34x45cm
: Sys