Es ist zu lizitieren
12256.
Porzellan
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
cca 1880/90 Rudolf Ditmar fajansz süteményes készlet. 6 db tányér, egy sütemény kínáló. XIX. sz. Kézzel festett, jelzett, kínáló sérült és gyengén ragasztott, egy tányéron apró mázhiba. d: 32 cm, 21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |