Es ist zu lizitieren
12250.
Porzellan
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
50 000 HUF
Rosenthal 33 részes fehér porcelán szervírozó készlet. 6 darab mélytányér, 6 darab nagytányér, 6 darab tálka, 6 darab köretes tál, 3 darab pecsenyés tál, gyertyatartó pár, só- és borsszóró, kínáló, levesszervírozó. Jelzett, kis kopással.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |